Zagraj razem z nami!

Oferujemy

Administracja

Administracja naszego serwera zawsze chętnie służy pomocną dłonią i pomoże Ci z każdym problemem na serwerze!

Skrzynki z kluczami

Skrzyneczki z wieloma niesamowitymi nagrodami, otwierane przez specjalne klucze do zdobycia w trakcie rozgrywki.

PvP

Walka włączona na całej mapie, również na działkach. Areny na spawnie w dwóch wielkościach. Specjalne eventy PvP.

Drop z rud

Standardowy system kopania z gry. Bez zbędnych "ulepszeń" i losowości.

Event Łowiecki

Zaawansowany system łowienia ryb. Eventy z wartościowymi nagrodami. Systemy wymiany ryb.

Działki

Postaw swoją działkę i rozszerzaj ją według potrzeb! Prosty i tani sposób na zajęcie terenu łopatką.

Aktualności

Otwarcie serwera TeamSpeak3!

Witajcie! Chcielibyśmy poinformować Was, że nasz serwer TeamSpeak3 jest już gotowy i zaprosić Was do wspólnych rozmów!  Informujemy również, że od teraz wszelkie problemy związane z serwerem będą rozwiązywane na kanałach pomocy na serwerze TeamSpeak3.     IP: ts3.szesciennyglob.pl

Czytaj dalej

Rekrutacja na Moderatora

Witajcie! Chcielibyśmy zaprosić serdecznie wszystkich chętnych na rekrutację na stanowisko Moderatora, która odbędzie się dnia 14 lipca 2018 (sobota) o godzinie 16:00 na TeamSpeak3 NoSleep.pl na kanałach serwera SzesciennyGlob.pl w ’Strefie Gier’!   Wymagania, które stawiamy wobec kandydatów: skończone minimum 16 lat, wysoka kultura osobista, posiadanie sprawnego mikrofonu oraz programu TeamSpeak3, komunikatywność oraz umiejętność pracy w30

Czytaj dalej

Serwer nareszcie otwarty!

Witajcie! Nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich (również nas!) dzień, w którym ponownie możemy wspólnie zagrać na SześciennymGlobie. Cieszymy się, że są gracze, którzy przez dość długi czas czekali na ponowne uruchomienie serwera. Mamy nadzieję, że nowy serwer z naszymi usprawnieniami i pomysłami będzie miejscem, do którego chętnie będziecie wracać oraz grać razem z30

Czytaj dalej

Administracja

Angel jak na aniołka przystało czuwa nad poprawnością wypowiedzi na chacie i dzielnie prowadzi walkę z legionem wulgaryzmów. Ten nierówny spór zawsze wygrywa. A prywatnie miłośniczka kotków oraz gier komputerowych.

FallenAngel1999

( Moderatorka )

Mól książkowy i wielokrotna zwyciężczyni ts'owego karaoke. Twórczyni gazetki i wywiadów z administracją serwera. Obecnie moderator 'na pół etatu'.

Truskawkax3

( Moderatorka )

Pomocna i uczynna, z każdym nawiąże szybki kontakt! Pomoże i doradzi w potrzebie. Do tego zawsze roztacza wokół siebie pozytywną aurę.

Bloumsomi

( Moderatorka )

Spokojna, opanowana i uprzejma. Jeżeli jednak trzeba - stanowcza i twarda niczym stal. Wyłowi nawet najsprytniejszego cheatera z najniższych warstw kopalni!

werciaq

( Vice-Administratorka )

Porywcza i szalona, pełna energii i pozytywnego myślenia. Uwielbia budować, zwłaszcza parkoury i aktywnie uczestniczy w życiu serwera.

Rooxanne

( Vice-Administratorka )

Teoretycznie cicha i spokojna miłośniczka herbaty, w praktyce granie jej na nerwach nie jest zalecane. Relaksuje się przy dobrej książce, serialu oraz banowaniu x-rayowców.

Mellienne

( Vice-Administratorka )

Największy troll na serwerze. Jeżeli nie trolluje to banuje. Nie przepuści żadnemu cheaterowi. Szczególnie lubi tych z aurą!

BeCheaster

( Vice-Administrator )

Niepoprawny perfekcjonista. Nic nie umknie jego uwadze! Wesoły i pogodny, nigdy nie odmówi Ci pomocy. Możesz na niego liczyć w każdej sprawie! Czasami jednak zdarza mu się marudzić.

lib200

( Administrator )

Pierwsza dama serwera. Urocza miłośniczka słodkich zwierzątek i kakałka. Zawsze służy radą i pomocą. Odradzam jednak ją denerwować!

Rinya

( Administratorka )

Najświeższa osoba w ekipie. Uprzejmy i rozrywkowy. Dokopie się do każdej najmniejszej usterki w pluginie!

KrzePikPL

( Administrator Techniczny )

Z reguły cichy i spokojny. Miłośnik budowania. Wiecznie zapracowany i niewyspany. Chętnie zleci Ci jakieś zadanie do wykonania!

MrNormal

( Właściciel )

Screeny

Nagrywają u nas

Zagraj razem z nami!